Kas yra slapukai (cookies)?

Slapukas – tai nedidelis tekstinis elementas, įrašomas Jūsų įrenginyje, kai apsilankote mūsų svetainėje www.wallpen.lt. Slapukai leidžia interneto svetainei kurį laiką prisiminti informaciją apie Jūsų naršymą svetainėje ir atpažinti Jus kitą kartą apsilankius svetainėje, įgyvendinti kai kurias svetainės funkcijas ir stebėti klientų naršymą svetainėje. Visa tai leidžia mums suteikti Jums galimybę svetaine naudotis patogiai ir siekti, kad svetainė taptų dar patogesnė ir draugiškesnė.

Kodėl naudojame slapukus?

Slapukus naudojame, kad:

  • užtikrintume svetainės pagrindinių paslaugų funkcionalumą;
  • padarytume svetainę patogesne;
  • kauptume informaciją apie naudojimąsi svetaine;
  • suteiktume galimybę naudotis integracija su socialiniais tinklais.

Kokius slapukus naudojame?

  • Būtinieji slapukai: šie slapukai būtini tam, kad veiktų mūsų interneto svetainė Be jų mes tiesiog negalėtume Jums suteikti paslaugų, dėl kurių Jūs apsilankėte www.mangabis.lt svetainėje. Taip pat naudojami slapukai, kurie nustatytų, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
  • Statistikos slapukai: šie slapukai mums suteikia galimybę sužinoti, iš kokios reklamos ar paieškos sistemos Jūs patekote į mūsų svetainę bei apskaičiuoti, kiek lankytojų susilaukiame per tam tikrą laikotarpį.
  • Socialinių tinklų slapukai: šie slapukai Jums suteiks galimybę parašyti mūsų svetainėje atsiliepimą naudojantis Facebook comments funkcija arba su savo socialinių tinklų draugais pasidalinti patikusiu www.mangabis.lt svetainės turiniu.
  • Sesijos slapukai nustatomi kiekvienai sesijai, t. y. jie saugomi tol, kol uždarote naršyklę. Sesijos slapukai nėra saugomi Jūsų įrenginio kietajame diske. Nuolatiniai slapukai yra saugomi Jūsų įrenginyje, kol juos ištrinate arba kol baigiasi jų saugojimo terminas, bet ne ilgiau nei vienerius metus.

Kokiu pagrindu naudojame slapukus?

  • Naudodami būtinuosius slapukus, remiamės teisėtu mūsų interesu užtikrinti svetainės ir joje teikiamų paslaugų funkcionalumą.
  • Naudodami statistikos ir socialinių tinklų slapukus, remiamės Jūsų sutikimu, todėl šiuos slapukus naudojame tik gavę sutikimą. Tačiau nedavus sutikimo naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai.

Kaip valdyti slapukus?

Valdyti ir ištrinti slapukus galite naudodamiesi savo naršyklės nustatymais. Jūs galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje įrašytus slapukus bei naudotis kitais Jūsų naršyklės nustatymais, pvz., neleisti svetainėms Jūsų įrenginyje įrašyti slapukų. Daugiau naudingos informacijos galite pasiekti adresu www.youronlinechoices.com. Tačiau informuojame, kad tokiu atveju Jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.